Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno LAN

Dobrý den, mám 2 PC propojené tím rozbočovačem na internet. Jak mám zařídit aby mi notebook načetl CD v druhém PC ...

Ale ono je to tak, Skousel sem to jednou, notebook ho pobral .. byl sem uprostřed instalace, ale notas se zadrhnul, takže odznova, při druhém pokusu mi to v 51% ukázalo že nejde nainstalovat jeden soubor, takže znova ... a od tý doby už jen načte soubory instalace ale nenainstaluje je...