Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Doporučte gigabitový SOHO switch

Ave. Viz nadpis. Jde o to, že mám v pracovně jen dvě ethernet lajny a potřebuju tři (na tiskačku, do zdi už další ďoury dělat nebudu :-)). Nechci do toho valit moc peněz, předběžně jsem vybral toto. Uvítal bych co nejmenší spotřebu v idlu (netuším, v jakých intervalech se u těchhle škatulek pohybuje), kdy bude "naslouchat" pouze tiskárna a pecka budou vypnuta. Souhlasí zdejší síťoví mágové s mou volbou, či doporučí jiné zařízení?

Jen se vyvaruj proboha zapojovat do nej oba dva fousy ze zdi. Sitar (pokud tam nejaky je) te bude proklinat a ostatni uzivatele zase admina, protoze nic nepobezi. Divil by ses, jak casto se tahle chyba objevi. Nekdo, kdo tomu absolutne nerozumi (vetsina populace) prijde a rekne si, ha 1Gb + 1Gb je 2Gb, to je lepsi nez jeden a sup tam s tim.

Ani nahodou,

A STP není mnohdy ani výbavou nadřazených prvků, v horším případě je vypnuté, protože prvky jsou sice lepší, ale bezi tak, jak byly dodany, protoze je nikdo nema potrebu (a vetsinou to ani neumi) nakonfigurovat.