Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při přehrávání filmů kmitaji ostré hrany na HD LCD

Pořídil jsem si nový HD LCD(LG IPS2335) a pokud si pustim film tak mě kmitají hrany ve filmu, nejvíc je to vidět u titulku(zakódovaných ve videu) pokud vložím externí titulky(srt) tak jsou titulky ok, v pořádku je to i přepnutí LCD do menšího rozlišení(1280/1024) pokud si sejmu snímek z videa uložím to tak je to ostrý ,ale při přehrávaní videa i při pauze hrany kmitají. Je to normálni?
Mam 1,6 Athlon,grafiku 6200 Leadtek a 1GB ram, zkoušel jsem KMP a winplayer. LCD je připojeno přes DVI.

Díky za reakci

Tady je fotka, bohužel líp to nešlo vyfotit:
[img=http://img288.imagevenue.com/loc231/th_961249 963_PICT8174_122_231lo.JPG]

A dělají to i filmy ve full HD? Pokud ne, tak je to tím, že do full to ten obraz musí dopočítat, a protože počítá "ze sousedních" pixelů, tak občas dochází k tomuto jevu. Tomu by, konec konců, odpovídalo i to, že v nižším rozlišení to nedělá (=nemusí dopočítávat).