Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se smazáním uživatele při spuštění Windows XP...

Včera jsem trochu experimentoval. Odstranil jsem si uživatele, čímz se mi spustil velký problém.:-(
Zrušily se mi všechny ikony na ploše, dále se mi smazaly v prohlížeči Mozilla všechny záložky a kolonky "oblíbené" atd. Nevíte, jestli to jde vrátit zpátky?
Je to někde uloženo?
Do systému se nyní přihlásím už jen jako administrátor.

díky za rady...

aspoň teď začneš chápat, jak už 17 let fungují uživatelské účty ve windows.
kromě obsahu plochy a mozillích záložek: pokud jsi měl nějaká data (dokumenty, fotky, ...) v defaultním microsoftím umístění ve svém profilu, přišel jsi o ně taky.

zkus googlit "recuva".