Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tablet

Dobrý den,
hledám elektronické pero a tablet. Využití bude pro psaní čínských znaků do slovníku, který mám na počítači. Takže potřebuju něco, kde nebudu muset dělat dlouhé pauzy mezi jednotlivými tahy tak, aby se stačili zobrazit na počítači. Tedy abych mohl psát tak rychle (nebo skoro tak rychle)jako běžným perem na papír. Nechci nic extra, ale hlavně aby to splňovalo účel. Čím levnější, tím lépe.
Díky

Moc děkuju za rady. Pomohly mi.
Teď se rozhoduji mezi verzemi Pen a PenANDTouch.
Jen jedna věc mi není úplně jasná - co znamená ten přítlak - někde bývá 512 a někde 1024. Znamená to, že s tím menším přítlakem na to budu muset víc tlačit?