Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr dotykáče do 4.500,-

Ahoj jsem tu zase s dotykáčema.. prosím o radu třeba i s osobní skušenosti ;-) rozhodl jsem se zvednout strop o litr.. byl bych radši kdyby stál ten mobil tak 3-4.500 max.. zte-skate-d261730.htm koukal sem na skejta ale má interní paměť 128mb... a řekl bych že za ty prachy i slabej procesor a málo barev... ale ten mobil se mi zase moc líbí koukal sem dál taky na tenhle http://www.alza.cz/htc-explorer-pico-black-d286679 .htm příjde mi že je za ty prachy i lepší :-D

Nevim jak se to resi, myslim ze tak ze podrzis zapinaci tlacitko na cca 10 sekund, baterie se odpoji, osobne jsem nikdy nemel potrebu vyndavani baterie ani drzeni tlacitka. Uricte tohle je v tom nejak osetreno. Wildfire S neber, je to predrahle ho*no s pomalym procesorem a nepouzitelnou vnitrni pameti.