Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win XP - jak spustit bez přihlašování?

Ahoj, doma jsem našel staré XP a potřeboval bych poradit jak když ho zapínám tak mi vyjede tabulka s prihlasovacim jmenem a heslo mam jen jeden ucet nevi nekdo jak to mam udelat aby kdyz ho zapnu tak aby mi to primo najelo na plochu bez prihlasovani diky
Změna kategorie, původně: Ostatní
Změna tupého předmětu, původně: Win XP (karel)

control userpasswords2

tam si nastav automatické přihlašování na svůj účet.
ono by to normálně fungovalo, ale nejspíš sis doinstaloval net framework, ten si vytvoří vlasní účet - a windows v případě více "uživatelů" nabízí výběr přihlášení co tě zdržuje.