Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dva PC Acer E360-oba padají

Zdravím všechny,
potřebuji jen malinkou radu ať vím, na co se mám přibližně soustředit. Mám dva PC, oba Acer E360 s původní ZD,oba mají CPU AMD Athlon 64x2,RAm 2GB otestované-v poho, HDD nové, OS Win XP, ovladače nainstalované ze stránek Acer,v jednom je GK ATI Radeon HD 5450 a ve druhém Radeon X600. Ten s GK X600 z ničeho nic vypne, ten druhý padá do modré smrti.CPU jsem i mezi nima přehazoval. Mám to brát tak, že v obou je vadná ZD? Mě už totiž nic jiného nenapadá.
Díky všem za trochu podpory.Už toho mám po včerejšku za celý den plné zuby.Petr

PS: Ještě dodám, že PC s HD 5450 nejde po delší odstávce nikdy na poprvé nahodit (někdy až na potřetí) a do modré smrti spadne při každém větším zatížení, ale někdy i z klidu (instalace hry atd.)
Ten druhý normálně úplně vypne např. při běžné instalci aktualizací

Dobře,podívám se na zdroje.Ve své podstatě jste se shodli na tom, že to nebude CPU.Hledám tedy závadu ve zdroji-vyměním je. Paměti jsou otestované a jsou v poho.Jen mi je divné, že to nemůžu nahodit hned, že až na potřetí, či počtvrté.A jiné ovladače jsem atky nenašel.Ty desky jsou shodné: c51gm03a1