Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Príkazový riadok

čo musim zadat do príkazoveho riadku aby sa všetky zmeny vratili spät???

ked som do príkazoveho riadka zadal ten "assoc" ako mi jeden váš kolega poradil a omylom som tam zadal ak si dobre pamätam aj assoc .lnk=binkw32 a ked som to spravil tak mi aj na pracovnej ploche a takisto aj v ponuke štart a takisto aj na liste zmizly okna priečinkov a stali sa ako neznáme a neviem to dat naspät...Napriklad ked vytvorím zastupcu čohokolvek na plochu, tak z toho stane automaticky neznámi priečinok

cannot importC:/Users/Martin/Desktop/Ink_fix_w7.reg: Not all data was successfully written to the registry. Sme Keys are open by the system or other processes

ja uz som sam ako administrator...a aj ked kliknem na to pravym tlacidlom mysi tak tam nemam ponuku na spustenie ako spravca

Chvala bohu pomohlo to,chlapi klobuk dole, keby ste boli tu teraz somnou tak si dam s vami od radosti aj pivo... :beer: VDAKA

Když se správně zeptá, tak už si vlastně i sám správně odpoví. :-)