Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anketa s rozšířenou správou

Nevěděl by někdo stránku na ktere by se dala vytvořit anketa a abych v teto ankete mohl ubirat hlasy, sledovat kdo hlasoval (ip) atd. Na blueboardu je dobra ale neda se nijak moc sledovat ani upravovat.
Predem diky za tipy a rady :-)

A TY Okna Byly taky LEPsi nez JINy Okna proTOZE meli Takovy prusviTNY PLATYnko aKDYz uz TO bylo Spinavy Tak to jenom Vyhodili a DALi tam Novy.,A Ten NACelnik ARPad byl Moc Bohatej A Mohl klidne Davat na Ten Ohen dvere anebo Jiny Veci zjeho PRIbytku protOZE Si to PAK mohl kouPIT Novy.,

hauuuuuuuuuuu