Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem z Tlačiarňou HP psc 1200 tlačítka akoby sa zbláznili

Takže mám už asi 7 rokov tlačiareň HP psc 1200 tlačiareň a používa sa len sporadicky na tlačenie dôležitých dokumentov alebo fotiek. Pred pol rokom som narazil na problém že prestal fungovať starý toner i keď bol plný. Vobec v tlačiarni nefungoval a tak som ho dal do krabičky a kúpil nový. Všetko bolo od tej chvíle Ok až do dnes. Potreboval som prekopírovať pár dôležitých dokumentov do lekárky. Vložil som teda dokument do skenera a stisol černobiele. Spustil sa sken a potom tlačiareň začala tlačiť dokument ale neobvykle pomaly. Tlač trvala skoro 10 min a to je čo povedať lebo obvykle trvá len 20 sek alebo 1 - 2 minuty pri obrázkoch. Otočil som dokument na druhú stranu a dal tlačiť i druhú stranu. Bohužiaľ tu sa akoby celá tlačiareň zbláznila. Tlač dokumentu vôbec nezačala,blikajú všetky svetielka na tlačiarni a výstražné svetielko blika pri menovke: Skontrolujte toner. Neviem čo s tým je tonner je nový od kúpy až doteraz bolo na ňom vytlačených iba 6 dokumentov takže nechápem. Tlačiareň nieje prepojená z notebookom ani z počítačom takže v software problén byť nemôže. Skúšal som i vytiahnúť zo zástrčky ale nepomohlo tlačiareň si voľbu pamätala aj po tom.

Takže reštartovanie tlačiarne nepomohlo i po dlhšom čase cca 3 hodiny miesto 60 sek si tlačiareň pamätala voľbu. Čo je ešte čudnejšie Stlačením kombinácie tlačítok Vypnutie a Zrušiť došlo na pár sek na stornovanie zápisu,no po zhruba 1-2 sa chyba samovoľne obnovila. A po dlhšom stlačený oboch tlačidiel bol výsledok rovnaký iba prístroj sa dal vypnúť a tak som ho vypol. No po zapnutí zasa chyba takže neviem čo ďalej.