Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 8 Pro a Tv karta

Prosím o radu.Mám v pc nainstalovaný Win 8 Pro 64 bit s aktivací na 180 dní a nejde mě spustit tv karta KWorld Hybrid tv cart DVB-T 210SE když použiji prgram ze stránek výrobce tak se sekne celý pc a automaticky se restartuje.Hledal jsem přes Google nějakou radu a nic.Stáhl jsem si program JRiver tam sice tv jde ale seká se mě zvuk.Tak se chci optat není nějaky jiný program na přehrátí tv v pc.Tv karta je postavená na jádru Philips SAA713X .Ostatní programy jsou ok problémy s instalací jimých programů nebyli běhá mě tam vše co jsem měl na Win 7.Dík všem co mě poradí

Vyrobcovia spravidla chcu aby si to zahodil a kupil si novu kartu ku ktorej su ovaldace, a MS tuto hru uz dost dlho hra po ich boku (k nechuti mojej a este asi miliardy ludi na svete). Kupis si novy Win kup si novy HW, a naopak, to je ich heslo.
BTW. o ziadnom programe pre Win8 neviem, a dost pochybujem ze v blizkej buducnosti nieco bude. Pochybujem aj ze sa preda viac jak 10kusov Win8 :-D

Rychlejší? Vždyť je to postavený na Win7, rozhodně nedělali novej systém. Musíš zvážit, zda ti to za ty peníze a nefunkční TV kartu stojí. Pokud opravdu Win8 budeš chtít a uvalíš za to ty peníze, tak tě asi nerozhází pár korun za novej TV tuner (pokud ten starej neměl nějaký opravdu extra funkce). Bohužel, výrobci málokdy dělají podporu starýho HW pro nový systémy, např. Creative Labs a jejich zvukovky. Starý dobrý SoundBlastery a pod Win7 se můžou jít kluzat, i když tyto zvukovky měly miliony uživatelů. Ale to by si nikdo nekupoval jejich nový modely. Doma se mi tyto zvukovky válí 3 a na Aukru je jich plnej pytel po pár korunách.