Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako sa da preskocit Scandisk v XP?

Potrebujem preskocit Scandisk pri starte Win. XP Prof. SP2. Ten sa spusti automaticky pokial system zisti ze disk sa nekorektne vypol. Tomu disku co tam chcem pripojit uz moc casu zrejme nezostava3-[ tak sa z neho pokusim skopirovat co pojde. Nechcem aby sa tam nieco zapisovalo a opravovalo. Vo Win. 98/ME sa to dalo jednoducho zrusit ale ako nato v XP?

Pokial je to take jednoduche tak sa ospravedlnujem ze som si to nevsimol. Je to uz dost dlho co sa mi nekorektne ukoncil Win. XP mal som taky pocit ze to zacalo priamo skenovat a nic take sa tam nezobrazuje. Myslim ze s tym disko uz nebudem mat vela pokusov a nechcel so aby to este zhorsil scandisk.

Vdaka vsetkym za odpovede.