Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vir v CD ROOM

Ahoj takže koupil jsem si novou myš od ROCCAT a chtěl jsem nainstalovat ovladač z CDčka, ale když to otevřu ( v tento počítač a JEDNOTKA DVD RAM) tak mi AVG hodí vir troják a ještě něco a nejde to spustit a vir nejde odstranit, píše mi to že k otevření souboru nemám přístup nebo něco. Může mi prosím někdo poradit ? Myš jde ale na tom CDčku jsou doplnkové funkce. díky
Změna kategorie, původně: Mobily (Kurt)

ale chci poradit jak odstranit ten VIR!

chceš ho odstranit z cd? zkus ho vydřít žiletkou, nebo přečmárat zmizíkem.
na cd může být napaden soubor autorun.inf (i výrobci zaměstnávají lamy), proto antivir piští. k ničemu ho ale nepotřebuješ, projdi si cd normálním správcem souborů a vyber si svůj ovladač.
nebo ho stáhni z netu od výrobce, jak ti tu radí.