Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je bluetooth a wifi to isté?

Problém mám takýto: Mám bluetooth, s ktorým si vymieňam dáta medzi mobilom a PC. Je to taký malý obdlžníček, kt. mám pripojený do USB. Vypadá to ako USB flash disk. No a teraz sme kúpili Wifi router a skúšal som sa pripojiť na ten router pomocou toho bluetooth a nejako to nejde. A teraz mi v hlave vŕta či bluetooth a wifi sú kompatibilné, hoci sú obidva bezdrátové. Poradíte čo teraz? Mám wifi router draytek vigor 2600 VGST.

Tak teraz asi musím kúpiť nejaké dalšie wifi zariadenie aby mi šiel internet cez ten router, že? Asi si to nechám odborne urobiť, lebo ma z toho trafí šlak. Jedna technológia novšia ako druhá a spolu to nebehá, čert aby to bral.:-(Nič nie je spolu kompatibilné v tejto dobe, sakra:-(