Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet z majitele routeru do mojeho routeru

Dobrý den mám problém majitel mi poskytuje internet z jeho routeru pravděpodobně mi má téct 10MB download a 2MB upload ale mám problém s uploadem ten mi teče jenom 0:94MB majitel má router TPLINK TL-WR842ND mů wifi router je ASUS RTN12-E už máme konflikt že můj router nedokáže změnit IP automaticky nevím proč mám to zaplé takl majitel dal casovanou zasuvku aby jeho router vyresetoval a me to zmenilo IP ale ten upload když měřil přes IP tak mi tam teče 2MB tak nevím co mám už dělat děkuji za rady

Tak po přečtení dotazu je to jasné. Sežeň někoho, kdo ví něco po sítích. Ten se dohodne se sousedem, a popřípadě mu to ukáže, jak ti nastavit IP adresu napevno a ne pomocí dhcp. No a když už tam bude, tak prověří to připojení. Jo a nepleť si MB a Mb.
Je mi líto, ale pro tebe je to nejlepší rada.

PrasatkoPee

On mi po telefonu řekl že mi navýšíl upload na 2Mb/s ale kdž jsem to marně měřil přes speedtest tak mi to naměřilo 0.94Mb/s a pak když jsem se ho ptal tak mi řekl že přes IP to měřil a že mi to tam teče tak nevím jestli lže a neodíra mě o peníze