Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FM Rádio na HTC HD2 s Androidem?

Zdravím. Běžím na ROMce NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9-HWA V2.6 a absolutně bez problémů. Link2SD šlape také krásně spolu s 16GB Adata kartou. Romku doporučuju :) Teď ale k věci... Celklem mě mrzí, že tam není FM rádio... Můžu ho tam nějak dostat? Například dát tam FM z ROMky 2.2.2 by asi k ničemu nevedlo, že? Ono asi vůbec z jiné ROMky tam nic nejspíš nepůjde :( Pořád na netu čtu něco o Spirit FM. Prej jak krásně funguje, že je to úžasný atd. Hm, zkusil jsem. A výsledek? Chtělo Postal Zip Code, tak vždy zadám a potvrdím. Nic se neděje. V nastavení je vždy pouze možnost Quit. Máte někdo nějaké nápady?

Díky všem.

S tím Spiritem je to správně, ale rozhodně ho nestačí jen nainstalovat. Je tam nějakej trik v tom.

1. install FM and reboot WITHOUT opening app
2. enable bluetooth (very important) and than open FM and aply SU
3. settings->audio->qsd8250
4. close FM (complete with taskkiller ect.)
5. start again FM, press "pause" and than "play" and you will hear sound!

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=212 32473&postcount=4254