Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalování Win XP - nelze vymazat oddíl C

Zdravim.
Mám menší problém s přeinstalováním windows xp. Již jsem čtyři takové reinstalace absolvoval, ale tohle se mi nikdy nestalo...
V biosu jsem si nastavil prioritu pro cdromku.
Spustila se mi instalačka, vše probíhalo v pořádku, ovšem když jsem se dostal na volbu, na kolik oddílu chci rozdělit disk a kam chci nainstalovat windows, nastal problém.
Byli zde původně dva oddíly: C + D. D se mi podařilo normálně odstranit, ale C mi odstranit nešlo a psalo mi to něco ve smyslu: Nelze odstranit, že to bude používat nějaký soubory ještě. Vytvořil jsem zpět disk D, z volného místa. A zadal jsem naistalovat systém na disk C, kde již byl předchozí windows. Nabídlo mi to přepsat ty původní windows a nahradit je novými.
Ale vznikly dva problémy.
1) Mám naistalované nyní dvoje windows a ještě k tomu ve stejném oddílu.
2) Disk D se mi nevytvořil, tudíž mi chybí půlka místa na disku.

Jak to udělat tak, aby mi vznikl při instalaci pouze jeden oddíl C a měl bych naistalovaný pouze jedny windows?

Běžně jsem prostě odstranil veškěré oddíly a vytvořil jeden nový, ale to teď prostě nešlo.
Doposud jsem s tím neměl problém a vždy mne to hezky poslouchalo.
Předem díky za odpověď a jakoukoli radu :-)

Mates43

Zkus tu hlášku opsat přesně, takhle je to jak "jedna paní povídala".
Jestlis opravdu nastartoval instalaci z CD, tak (pokud jsi předtím nezkoušel nainstalovat nějaké jiné málo běžné operační systémy) není možné, aby to "nešlo odstranit".
Zkus to znovu a lépe.