Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s vyberem hdd

Dobrý den. Mám takový problém. Nevím,jaký mám vybrat harddisk do mého notebooku acer aspire 5551.
Průvodní disk je zničen. Chci koupit použitý, ale nevím, jaký typ a jaký ne. Mohu mít 60GB HDD HITACHI
Travelstar SATA 7200RPM ale má jiné plíšky, než ten můj.,teda to tak vypada.na tom disku, ktery mohu koupit je napsano ata . viz google. prosím o radu

Ak ma ten notebook SATA konektor a disk je SATA tak ho mozes kupit. Plisky sa daju odsrubovat a prisrubovat na novy disk, akekolvek plisky su sucast notebooku, a ne sucast disku.

Inac zisti si kolko otackovy bol povodny disk ptz 7200 viac zere a aj viac hreje jak 5400 disk takze aby si potom nenadaval ze vydrz baterky a podobne veci

P.S. a ci bol povodny disk SATA alebo PATA, a ci bol 5400 alebo 7200 otackovy zistis podla presneho typoveho cisla disku ktore je na nom napisane, ktore si sem ale nenapisal.