Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký přehrávač souborů .ts z TV Sharp?

Dobrý den,
Řeším problém s přehráváním souborů stažených z televizoru Sharp. Z TV zaznamenám na flashdisk pořad. Ten ale přehraji jen na televizoru. Záznam mohu uložit do PC, ale není možné ho otevřít, přehrát, případně upravit vystříháním reklam, upoutávek a pod.
V manuálu se píše, že v případě nemožnosti soubor přehrát, má uživatel do PC nainstalovat "vhodný" přehrávač. Bohužel, není uvedeno, který by to měl být, ani kde ho získat.
Vytvořený soubor je ve formátu .ts.
Přikládám složku vytvořenou na flashdisku

dvr-zip

Díky za rady k rozlousknutí této nepříjemnosti, s níž se nedokážu popasovat.

Ď. L.

Kvůli ochraně autorských práv lze soubory *.ts (Transport Stream) přehrát pouze na TV, kde byl pořízen. V návodu je zastaralá informace. Lumpové to šifrují, dokonce to ani nejde přehrát na jiném TV téže značky. Už aby ty darebácké organizace, jako je OSA a jí podobné, cholera zkroutila.