Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s prohlížečem Mozilla

Zdravím, mám problém s prohlížečem mozilla firefox když dám www.stahuj.cz a následně ve vyhledávání zadám Avast free a ten následně otevřu tak se mi prohlížeč okamžitě zavře a když chci opět mozillu spustit otevře se cca tak na 2 sec a zase se sám ukončí.Pomůže až restart ale na ten avast se prostě nedostanu.Nevíte někdo co s tím?A dělá mi to v každém prohlížeči což je divné.Díky za odpověď

vlez si do menu - doplnky a zakaz vsetky doplnky aj rozsirenia. Stejny problem? Ak ano tak mas zavireny PC (co tipujem tak na 99% ze hej, celkom vtipny vir ktory zatvara prehliadac ked ides stiahnut antivir :D) takze ten PC prescanuj najprv v nudzaku pomocou superantispyware, alebo este lepsie z akehokolvek live linuxu nabootovaneho z CD