Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nespolehlivý DShutdown

Potřebuju PC vypínat samočinně po uplynutí přednastavené doby.
Zkoušel jsem to přes program DShutdown, ale jsem s ním velmi nespokojen.
Protože když se vypne monitor nebo naběhne šetřič tak tento program tiše spadne v okamžiku kdy má vypnout PC a nic se neděje. Pokud neběží šetřič tak ten program funguje jak má.
Na straně druhé k čemu neschopný a nespolehlivý program ?
Doporučte něco co máte ověřené a nezradí vás. ]:(

Do W-XP SP2

A z jakeho duvodu ti nevyhovuje integrovany shutdown v WXP?
C:\shutdown /?
Usage: shutdown [-i | -l | -s | -r | -a] [-f] [-m \\computername] [-t xx] [-c "comment"] [-d up:xx:yy]

No args Display this message (same as -?)
-i Display GUI interface, must be the first option
-l Log off (cannot be used with -m option)
-s Shutdown the computer
-r Shutdown and restart the computer
-a Abort a system shutdown
-m \\computername Remote computer to shutdown/restart/abort
-t xx Set timeout for shutdown to xx seconds
-c "comment" Shutdown comment (maximum of 127 characters)
-f Forces running applications to close without warning
-d [u][p]:xx:yy The reason code for the shutdown
u is the user code
p is a planned shutdown code
xx is the major reason code (positive integer less than 256)
yy is the minor reason code (positive integer less than 65536)

OK. Takže potestoval jsem ten soft: Switch Off
a mohu jej zhodnotit.

Mini recenze:

Funguje spolehlivě (alespoň mě) a je schopný PC vypnout i pokud běží šetřič nebo
je vypnutý monitor.
Taky se mi líbí funkce "Force applications to close", která by měla zajistit ukončení i těch programů, které se brání v okamžiku vypínání.

Celkově je velmi snadno ovladatelný a dokáže ho ovládat každý. Možné i přes WEB rozhraní.

Takže mi tam nechybí nic.
Licence: freeware, instalator jen 63 kB (!)

Stahnout se dá i tady.

www.studna.cz/1549/systemove-nastroje/planovace-uloh/switch-off/