Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Update Biosu na 32.7 na desce msi g41m-p43 combo (hotovo) novinky,které byly psány nenalezeny

Ahoj,updatoval jsem Bios na 32.7 na desce msi g41m-p43 combo a na oficiálních stránkách bylo psáno: Enhance OC function. http://cz.msi.com/product/mb/G41M-P43-Combo.html#/ ?div=BIOS ( odkaz že si nevymýšlím ) Čekal jsem,že bych mohl více taktovat procesor,ale nic.

furt max. hranice 500 mhz :-(

díky za odpovědi
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

Taky se vám deska inicializuje kolem půl minuty? Nevím jestli to je novějšími revizemi BIOSu na delší inicializaci pamětí(kompatibilnější) či čím. Prostě se zapne, nic to zdánlivě nedělá a za půl minuty asi teprv pípne(DDR2, DDR3 jsem nezkoušel).