Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Motorola MPX220 - přestala fungovat komunikace s PC

Zdar..potrebuji pomoct. Jeden kamos ma mobil Motorola MPX220..je to vecko. Pres datovy kabel ho vzdy pripojil k PC, ale vcera podle spravneho postupu mu to neslo. Kabel vypada v poradku a usbecko ma tez v poradku..vse zapojil spravne, ale i tak to nejede. Nevite nebo nemate s tim zkusenost ?? pllssssssss :.(

[mod]Doplněn titulek dotazu - místo pouhého "Motorola MPX220". (host)[/mod]

vse zapojil spravne, ale i tak to nejede

Jak nejede? Není vůbec detekován telefon? Jiný USB port zkoušel? Jaký program používá ke komunikaci s telefonem? Může zkusit přeinstalovat ten program nebo odebrat USB porty a nechat znovu nadetekovat. Nemá v počítači spyware nebo jinou havěť?