Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pinnacle studio

Ahoj, mám problém s programem, jakmile vložím do souboru jakékoliv Menu, od druhé záložky zpozdí se mi zvuk a to až o tři vteřiny oproti obrazu. V náhledu se to nijak neprojeví, tam je to v pořádku. Projeví se to až v v převodu souboru na disk (dvd), kdy je soubor ve formátu na dvd. Nevím co s tím, poradíte někdo?

Musím oponovat, Pinnacle studio používám bez problémů už několik let. Tvrzení, že je zcela k ničemu je nesmysl.

Co se týče tohoto problému, jediné, co mě napadá: Existuje velmi mnoho verzí Studia a je třeba si dát pozor na to, aby člověk používal funkční verzi.

Doporučuji zkusit verzi 8.12.7 (už hodně stará) nebo 9.3.5 . Studio 10 je ještě v plenkách, do toho se neženu.

Více o update na mé stránce index.html