Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak smazat historii navstivenych adres

Ahojky!! Mám problém... Je mi 18. Máme doma jen jeden počítač, a já poměrně často chodim na net, no a navštěvuju ty nejrůznější stránky, jenže potom, když na počítač jde máma nebo táta a chtěj zadat nějakou internetovou stránku nahoru do toho okna, tak když tam napíšou nějaký písmeno, tak jim tam už automaticky naskakujou ty stránky, na kterých sem byla už já a voni, dyž viděj, co to je, tak mám samozřejmě průšvih.. :-( Zkrátka bych potřebovala poradit, jak to udělat, aby se nahoře v tom okně nezadávaly automaticky ty adresy, který jsem už navštívila. Pomůže mi někdo?? Prosím... Andrea :-[:-(

[mod]Zmena predmetu. Bylo: Problem ]:( (rh)[/mod]

1. jsi plnoletá, ale vyjadřuješ se jako děcko.
2. na "takové" stránky lezou jen děcka
3. z bodů 1. a 2. mi vyplývá, že tví rodičové asi vědí co činí :-D

a teď vážně:

pro IE: Nástroje -- možnosti internetu -- záložka "obecné" -- tlačítko "vymazat historii" a tlačítko "vymazat cookies"

více přihlašovacích účtů do windows to řeší. je možné mít jiný prohlížeč než rodiče, ve firefoxu se soukromé informace pohodlně mažou přes ctrl+shift+del.
ještě mohou zůstat nějaké záznamy ve firewallu, pokud je nainstalovaný a někomu se chce hledat jeho log. záleží jak velcí jsou rodiče administrátoři...