Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úprava Windows XP

Dobrý den, mám klasickou instalaci Windows XP prof. na CD. Potřeboval bych je nainstalovat na chodbový počítač. Tudíž bych je potřeboval trochu upravit. Minimálně pár lidí napadne klepnout na start a počítač vypnout. Potřeboval bych proto odstranit všechny položky z nabídky start a vypnout funkci pravé tlačítko myši. Je tot možně takto upravit nebo je na to speciální edice XP? Děkuji.

keby si si dal tie slova do google.
napr. Kiosk-Modus mas hned 4 mozne riesenia

Microsoft Windows XP
- Das kostenpflichtige Programm SiteKiosk: Dieses beinhaltet u. a. ein Plug-in für den Webbrowser und Software, um EC-Karten zu lesen.
- Microsofts eigenes Programm Shared Computer Toolkit[3]: Es ermöglicht verschiedene Registryänderungen und einen Softwareschreibschutz für die Festplatte
- Mit Firefox und dem Addon Real Kiosk[4].
- Mit Opera (auch andere Systeme) [5].