Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem All Ten Fingers - Chyba, zamrznutí celého programu

Zdravíčko, chtěl bych se zeptat jestli nemáte nějaké zkušenosti s tím to programem.
Kamarádka si ho nainstalovala na svoje PC (používá originál) a po zapnutí se vše tváří v pořádku, avšak pokud si vybere nějakou lekci v psaní všemi deseti a splete se, tak celý program zamrzne a hodí hlášku "Program přestal pracovat". Používá Windows XP. Děkuji za případné rady :). Pokud chcete vědět, ještě nějaké informace, tak samozřejmě dodám (o PC a programu), kamarádku si nechávám pro sebe. :D

1. Skusal si nainstalovat najnovsiu verziu z webu autora www.vsemideseti.cz? (a ne z nejakej slunecnice hovadiny)
2. ten program je za peniaze takze vyrobca urcite ma aj nejaku podporu, skusil si ich nejak kontaktovat?
3. nema ten program nahodou v nastaveniach nejakse nastavenie sietoveho (LAN) ulozista pre chyby, neni tam nastaveny nejaky skolsky server alebo pismeno sietoveho disku, co samozrejme doma neklapne?
4. Nema nahodou nainstalenu len demoverziu a neni to nahodou obmedzenie demoverzie?