Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Začal mi blbnout FlashGet

Mám koupenou verzi 1.3 a zrovna včil mi pořád oznamuje,
že video je již staženo, i když se jedná o úplně jiné video.
Zkoušel jsem různé servery a pořád totéž, stažená videa musím přejmenovat.
Nic jsem neměnil, nic nového neinstaloval.
Mám v paměti FG za 3.5 roku hafo souborů, které jsem stáhnul a není problém
vyexportovat to do nové verze. Nevím však, zda to funguje, tak se ptám.
Samotné nastartování FG trvá už 20-25 sec, ať už z IE nebo z Start - Programy,
nejčastěji používám pravé myšítko.

Nejraději bych zůstal u stávající verze, asi se nějak pokazila.
Máte tedy zkušenosti s exportem a importem databáze stažených souborů do nové verze ?

Stahni si novou verzi, ta je uz zdarma.
Puvodni adresar s FlashGetem si zazalohuj a novou verzi preinstaluj pres nej.
Pokud ti to bude zlobit, muzes se jednoduse vratit k puvodni verzi - smazes novy FlashGet a vratis stary adresar.
Jinak FlashGet je jedna z tech aplikaci, ktere nemusis instalovat.

Keď ti dlho štartuje, tak zmaž logy o stiahnutých súboroch. V hlavnom adresári programu sú súbory default.jcd, default.jcd.bak,default.bk1,default.bk2,atď tie treba zmazať alebo presunúť niekde ak ich chceš.
No a to s tým premenovaním sťahovaných súborov vyriešiš takto isto. lebo v logy si pamätajú každý stiahnutý súbor.