Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s PC

Zdravím, blbnul mi pc, tak jsem nedávno přeinstaloval systém, ale problémy nepřestaly. Když dnes pustil PC, objevilo se úvodní okno .. ,,Vítejte,, poté naskočila normál plocha, antivir, a PC se okamžitě resetoval. To se opakovalo asi třikrát za sebou, tak jsem obnovil systém do data reinstalace systému, ale nepomáhá mi nic...
Většinou se PC samovolně resetne při pádu prohlížeče ( zkoušel jsem jak Chrome, Firefox, IE i další, ale padali jako jablka ze stromu ) podle Antiviru ( NOD32 ) je pc bez infiltrací. Dokázal by mi někdo poradit ? Děkuju za případné rady :)

najprv nainstaluj uplne nacisto (vcetne formatovania pri instalacii) Windows, spravne ovladace z webu vyrocbu dosky a grafiky, a updaty Windows (start-windowsupdate). A este firefox. NIC VIAC. A pouzivaj to. Pada to aj potom? Ak ano tak mas tam nejaky HW problem, potrebujeme vediet s jakou hlaskou a ak BSOD tak jake (nirsoft BSOD viewer)

P.S> do BIOSu skusit load defaults, dotlacit kable do diskov, skusit RAM moduly po jednom