Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záruka na výměnu grafiky v notebooku

Mám problém
V notebooku mi odešla grafika a za opravu, respektive výměnu jsem zaplatil skoro 5.000 kč. po 21 měsících opět grafika vyhořela. zajímalo by mne jestli se na výměnu grafiky vztahuje dvouletá záruka či nikoliv. V servisu tvrdí že záruka na opravu je pouze 6 měsíců, ale dle mého názoru na samotnou grafiku jakožto na novou součástku by měla být standartních 24 měsíců. prosím o radu a názor

Záruka na novou grafickou kartu (minimálně 2 roky), pokud byla uvedena na faktuře zvláště
Záruka za práci servisu (u tebe 6 měsíců - pokud je to práce na zakázku nebo dobrá vůle servisu, ale jinak ze zákona jsou to při opravě jen 3 měsíce)

No to je mi jasné,Jen mě zajímaly názory ostatních, příště si nechám vystavit fakturu zvlášť na práci a zvlášť na díly! Ale mám šikovného syna, ten noťas rozebral, vytáhl základní desku, strčil ji na 7 minut do trouby na 220 stupňů a světe div se po seskládání zpět noťas jede bez problému!!!