Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nod32 a internet

zdravym,
po nainstalovani NOD32 mi nejde internet a vobec netusim preco. Ake nastavenie mam zmenit, aby mi tento programcek fachal?
Mal som AVAST a vsetko islo bez problemov. Internet mi ide iba ak NOD32 odinstalujem. Na net som pripojeny cez sietovy kabel k routru.
vopred dik

ked pouzijem prikaz ping s nazvom stranky, nie je ziadna odpoved, ale ak namiesto nazvu dam ip adresu stranky, tak to funguje. ak dam ip adresu do prehliadaca tiez nezobrazi stranku.
V com je hacik? ake nastavenie mi zmeni NOD32 pri instalacii, ze mi nezobrazuje stranky, ani neaktualizuje NOD3-[