Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba ve schématu - EAGLE

Zdravím.
Jsem začátečník v programu Eagle a navrhoval jsem si stabilizátor.
Program ale háže Error a já tomu vůbec nerozumím.
Najde se někdo, kdo by mi mohl pomoci s opravou schématu?
V příloze přikládám jak obrázek s chybovou hláškou, tak přímo schéma.
Pokud by se našel někdo, kdo by mi jej dokázal opravit, byl bych mu velice vděčný. :( :)
Děkuji, hezký den.

no ved samozrejme ptz nemas zapojeny vstup. Eagle ti kontroluje schemu aspon podla zakladnych pravidiel a vidi ze to je uplny nezmysel ktory fungovat nemoze preto hadze error.
Stejne tak nezapojeny VIN vstup stabilizatoru aj nezapojeny stredny pin potenciometra e proste nieco co v praxi proste musi kazdy program odmietnut vyrobit, ptz take dosky by sa mohli rovno vyhodit a firma by skrachovala :)

Druha moznost je ze si tie vedenia do schemy nakreslil nejak blbo tak ze sice sa tvaria ze su prilozene k suciastkam ale v skutocnosti nie su.