Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instal Windows 7

mam problem potrebujem vycistit svoj druhy disk v pocitaci. Preinstaloval som cely NB a decko mam stale zaplnene. V decku mam nejake dokumenty zo systemu ale neverim ze mi to tzabralo 231 giga miesta . Prosim vas poradte mi ako to mozem vycistit.

mam nejake dokumenty zo systemu

to ma byt co ?

ale neverim ze mi to tzabralo 231 giga miesta

ani ja ti neverim
V podstate jsi nedodal zadne relevantni udaje
a ted Dedku rad :))