Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zlobí grafika

Ahoj, mám problém s grafikou, je přepínatelná a když ji chci přepnout z úsporného režimu do herního tak mi spadne systéma bez obnovit systéme se Notebook ani nezapne, nevítě čím to může být? a jak to vyřešit?

Notebook HP G62
Win 7, 64bit
ATI mobility radeon HD 4250 512MB
RAM 4GB

A ano mozno to pojde nainstalit aj v nudzaku. Ak nie tak v tom nudzaku skus vliezt do spravcu zariadeni, a odstran (klavesa del) vsetky graficke adaptery, a restart. Po restarte nainstaluj ovladce rucne.
Mozes skusit preistotu aj start-windowsupdate ci ti to tam neponukne nieco zaujimave.

Ked neklapne vobec nic tak bud mas iny model notebooku a ne ten co si zadal do HP webu, alebo mas rozdrbany windows alebo vadny hardware, idealne bude potom recovery a uz do toho nedrbat. Kapitola o recovery urcite v manuali je.