Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notebookem

Mám problém s mým notebookem začal se mi sekat a všechno co zapnu napíše (neodpovídá) takže už nevím co dělat přeinstalovat jsem ho skoušel 1 den šel bez problému ale další den už zase se uplně seknul a všechno psalo že to neodpovídá už nevím co mám udělat aby to normálně fungovalo
Budu rád za každý nápad

NTB: Lenovo G560
OS: Win 7 Home Premium
Pokud ještě něco budete potřebovat napište

dobre by bolo napriklad otestovat harddisk utilitou od vyrobcu (napr. nabootovanim z UBCD takm su vsetky pod disk tools)
A namiesto instalovania niecoho nikto nevie z jakeho DVD a jake ovladace tam kto instaloval urob recovery na stav od vyrobcu (viz navod k notebooku) a uz tam nic neinstaluj