Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook - skryť moje narodeniny

Prosím vás, ako sa dajú na FB skryť moje narodeniny, aby sa nikomu nezobrazovali? Najďalej, kde som sa v tejto veci dostal bol text: "Ak chcete upraviť, kto môže vidieť vaše narodeniny, prejdite do časti O mne."