Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Probook 4520s batéria

Čaute

Mám HP probook 4520s asi rok a už mi píše dole vľavo že mám uvažovať o výmene batérie, navyše keď nemám ntb v nabíjačke a keď baterka nie je nabitá aspoň na 70% tak mi celý ntb strašne lagguje. Tie laggy sú dôsledkom tej batérie? Ak áno je potrebné batériu vymeniť alebo sa to dá nejako opraviť?

mám tentýž book a po roce a půl žádné problémy s baterkou nemám, ikdyž 80% času jede na síť. možná je vadná baterka, možná jsis zkrátil živostnost něčím jiným.
jestli to laguje důsledkem baterie poznáš jen ty. čekni co vytěžuje (správce úloh, msconfig) a mrkni na veškerý malvare ilegální sw.