Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8 Store

Zdravím, dneska jsem si nainstaloval Windows 8 verzi Enterprise na 90dní a mám takový problém..
V aplikaci Store, kde by mělo být přes 1000 aplikací mám stěží 20.. Nevíte, kde je problém?
Díky za odpovědi :)

http://www.zive.cz/bleskovky/windows-8-store-prekr ocil-hranici-prvni-tisicovky-aplikaci/sc-4-a-16535 4/default.aspx

Windows 8 budou oficiálně uvedeny koncem října, do té doby by se tedy Store mohl nafouknout ještě o nějakou tisícovku programů. Pokud používáte testovací verzi Windows 8 (PP, CP, RP), nový Store ale neuvidíte, máte totiž přístup pouze k jeho betaverzi, která se nadále nenafukuje a obsahuje i odlišné programy než verze ve Windows 8 RTM