Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Software pro zobrazení foto ze dvou složek současně

Ahoj, neznáte někdo takový soft? Nejlépe Free nebo trial. Jedná se o jednorázovou akci.
Mám dvě složky s fotkami (cca 2000 foto každá složka) a na 95% obě složky obsahují stejné fotky. Můj "problém" spočívá v tom, že názvy a časy fotek se liší, shoduje se pouze datum.

Našel sem pouze ACDSee kde se uvádí

Upravené prohlížení adresářů s možností prohlížet obsah více adresářů současně.

bohužel netuším jak toho dosáhnout.

Díky.

Stáhni si VisiPics visipics
S tím ti to půjde. Zobrazí ti stejné fotky ze všech složek které uvedeš vedle sebe a to i neupravenou a upravenou s rozdílnou velikostí.

VisiPics je nástroj pro vyhledávání a případné odstranění duplicitních obrázků a fotografií. Duplicitní fotografie lze vyhledávat nejen podle názvu souboru, ale i například podle jejich rozlišení, velikosti souboru apod. Vyhledané obrázky jsou před smazáním zobrazeny v přehledných náhledech.