Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakladni deska pro AM2 s DDR pametmi

Zdravim,
nez se na me vsichni sesypou, ze AM2 je prece DDR2 only, tak bych chtel podotknout, ze jsem nekde videl desku, ktera ma AM2 patici a pripojene k ni klasicke DDR pameti. Sam jsem tomu moc neveril, ale je to tak. Ovsem uz tu desku nemuzu najit.:-(
Vzpomene si nekdo? Dekuji.

Aky vyznam by mala taka doska? U AMD je memory controller v CPU, nemyslim ze by podporovali obe, na amd.com to maju v specifikaciach podelene ze CPU s 939 podporuju DDR a s AM2 podporuju DDR2. Dalo by sa to mozno hardwarovo ojekabatit na doske, ale nevidim v tom zmysel.
P.S. osobne si myslim ze neexistuje, IMHO bud si zle videl alebo to niekto zle napisal do sepcifikacie nejakej dosky. :-)

Praveze ne. Vyrobce se chlubil tim, ze pametovy radic v procesoru pristupuje k DDR2 stejnou metodou jako starsi procesory k puvodnim DDR a tudiz bylo velmi jednoduche to upravit.
Vyznam by mela treba pro myho kamarada, ktery ma 2x1GB DDR RAM a chce upgradovat