Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční Adobe Flash Player

Prosím pomoci:
Nevím jak se stalo, ale přestal fungovat Flash Player v Seznamu, Firefoxu, Volném. Funguje pouze v Googelu. Několikrát jsem jej znovu nainstaloval, ale vždy se objeví hláška:
Instalace byla úspěšně dokončena
Právě máte spuštěno Adobe Flash Player.

Neotevře stream ani video. Nevím si s tím rady. Děkuji za pomoc.

pleteš si stránky a internetové prohlížeče.

flash player posledních verzí je už delší dobu v některých instalacích nefunkční - nejspíš pomůže návrat ke starší verzi 10.3 a zákaz automatických aktualizací flashplayeru.

na youtube taky může pomoct zákaz přehrávání přes html5, i s ním bývá problém.