Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Multifunkční inkoust do 2,5K

Zdravím,
potřebuji vybrat (pro rodiče) multifunkční tiskárnu, pro občasný tisk. Starý Cannon MP370 odešel do věčných lovišť. Protože občas potřebují tisknou v barvě bude asi lepší inkoust. Vytížení maximálně 500 stran za rok.

Můj nejžhavější kandidát je:
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 0J0000001C7G

Je to ok? Nebo existuje něco lepšího do 2,5K? Díky za všechny odpovědi.

Mě u Canonů nehorázně štve neustálý čištění trysek... nic netisknu a stejně náplně mizí. Ono je to tak u všech inkoustovek (už z principu čištění hlavy), ale u Canonu mi to přijde enormně rychlé. Budiž jim ke cti, že opravdu neznám pojem "zaschlá tisková hlava".
Asi bych zkusil něco od Epsonu, ti mají pár modelů s velkoobjemovými a levnými origo inkousty. Ale to se asi nevejde do cenového stropu.