Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalený PC

Dobrý den přeji mám dotaz: Jakmile mi přejde do režimu spánku(win7) tak je strašně spomalený je to sedmama? že by si běco braly? Ramka je je 50% nevím. Pokaždé musím restart kompa. Napadá mě asi možná malo RAM prosím, nevíte čím to muže byt?

Napadá mě asi možná malo RAM

no a kolik máš - 1gb? a 512mb z toho si bere grafika?

Ramka je je 50%

zaplnění ramky sice není málo, ale na tom nezáleží. něco sis spustil, pár set mega až giga windows používají na cache.
důležitější je po zapnutí, co ti vytěžuje procesor - %cpu ve správci úloh.

ty windows instaloval kdo?

v paměti ti běží co za cbytečné procesy, které se automaticky spouští po startu a jsou tam nanic? msconfig.exe, nebo lepší codestuff starter, nebo ms autoruns ...

- špatná (=žádná) instalace driveru chipsetu základní desky,
- nezkontrolované procesy co se automaticky spouští po startu, lezou na síť a neumí znovu navázat spojení,
- nezkontrolované nevyužívané drivery usb(kamery)/firewire/bluetooth a jiných postradatelných krámů, které se díky špatné instalaci driveru chipsetu neumí korektně probrat.

tak se s tím nepatlat a řešit!