Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem java nejde nainstalovat - java_sl.dll is corrupt

Dobrý den,
mám nový notebook a tak začínám s instalací nejdůležitějších programů, které nejsou součástí systému a u Javy se stal menší zádrhel.. Po stažení z oficiálních stránek se zapne, stáhne nějaký soubor a pak, jak přijde k instalaci, napíše to, že "..java_sl.dll is corrupt." a tudíž nelze nainstalovat. Kde je prosím chyba? Zkoušel jsem to už několikrát. Operační systém Windows 7 Pro

Takový výstižný nadpis, to se ti fakt povedlo!
Změna předmětu, původně: java (host)

Zajímavé.. po chvíli jsem zjistil, že java nefunguje jenom na Google Chromu (který byl na notebooku nainstalován již z výroby) a až mi došlo, že na 64bitovém Windowsu mi v Lenovu nainstalovali 32 bitový Chrome, takže v tom byl ten problém. A to, co Chrome se snaží instalovat automaticky je zřejmě podle OS protože se vždy instalovala verze 64bit. Ovšem to nijak moc neřeší problém s hláškou o rozbitém souboru java_sl.dll, každopádně vše funguje jak má. (a antivir to nijak neblokuje) Díky!