Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zdroj Q-tec 550 recenzia

Neviem nemčinu. Mohli by ste mi niekto povedať v akom duchu je písaná táto recenzia na zdroj q-tec. Aspoň nejako v skratke. Teda, že či by ste ten zdroj kúpili alebo nie.
Díky.

Tak jsem to zkusil a výsledek jsem prohnal Eurotranem. Tady je rezultát:

Po testu 360 Watts z výborný tichý elektrického balíčku, který my představujeme tento čas 550 Watt pohání balíček, který zvláště jeho <kampfpreis> z sotva 50 k vám? část nízké ceny up-mix požadavky. Elektrický balíček dělá <optically> viděný stejně už něco dříve, co musí dlužit to nad všemi k jeho 2 průhledným výfukům. Také krásný prodej balící má oživit k koupi. Ale který jeden může čekat opravdu od 550 Watt pohání balíček, jen 50? náklady. Výrobce musí stavět novou metodu najitou kolem příznivě takový silový balíček? A pro nás podobně obzvláště důležitě, které hlukové okno slepé musí jeden nesený? Odpověď na tyto otázky a mnohem více vedle zkušenosti, kterou vy máte rádi vždy v testu.