Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obsah nesystémového disku po aktualizácii,ako by tam vybuchla delová guľa.

Takže môj najnovší problém je že včera sa asi o 18:00 stiahla nejaká aktualizácia. Nekontroloval som to iba systém nainštaloval a vyžiadal si reštart. Reštartoval som teda systém ale keď som sa vrátil zistil som že aktualizácia narobila dosť veľké škody. Obsah nesystémového disku vyzerá akoby tam vybuchla delová guľa. A ešte pred aktualizáciou bolo všetko prehľadne zoradené. Totiž súborý sú rozhádzané ako ešte nikdy. Systém alebo aktualizácia naviac vytvorila súbory a od tých súborov súbory. Respektíve od nových súborov staršie verzie a od staších ešte staršie. Trebarz od poviedky Prebodnuté srdce od novšej šestnásť stranovej staršiu desať stranovú atď... A od tých verzii ešte počiatočnú verziu jednostranovú. Takže z jedného súboru mi to vytvorilo skoro osemnásť ďalších súborov. A celkovo obsahy zložiek videa,obrázky,dokumenty,články,knihy. Všetko je rozhádzané chaoticky po celom disku v rôzných zložkách. A pôvodné zložky kde boli dokumnety pôvodne nemôžem nikde nájsť. Viete mi pomôcť čo robiť? Zatiaľ nič nebudem z diskom robiť?

BTW. tolko problemov co mas ty neni normalne ani nahodou, takze bud si to tam sposobujes sam nejakymi tunicmi alebo virmi alebo poskodenou/warezovou instalackou Win alebo janeviem co s tym Windowsom robis, alebo mas dost zasadne HW problemy a nema vyznam neustale riesit len nasledky.
A dolezite data z D: mas mat zalohovane na ext.disku + idealne aj na DVD-RW apod, tam urcite ziaden bordel neni. Takze format a obnovit zo zalohy. Zalohu nemas? Tak neplac je to len tvoja chyba