Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem netbook do školy - prakticky jen na psaní

Dobrý den,

sháním jednoduchý netbook do školy. Budu ho potřebovat jen na psaní poznámek, pokud by zvládal i internet, je to bonus, ale nemusí být. Důležitá je pro mě vlastně jen výdrž baterie, úplně nejlepší by bylo 6 a více hodin. Z důvodu mých nízkých nároků bych také uvítala nízkou cenu.

Za každý tip předem děkuji!

Z důvodu mých nízkých nároků bych také uvítala nízkou cenu.
Důležitá je pro mě vlastně jen výdrž baterie,
Budu ho potřebovat jen na psaní poznámek

Soudím, že tazatelka potřebuje jednoduché levné snadno přenosné zařízení;
řekl bych, že těch 6 - 6,5t je za tu "propisku":-) už docela dost...

Když dám o něco málo víc, mám už velký notebook s výrazně vyšším výkonem a lepší ergonomií.
http://www.electroworld.cz/product/pocitace/notebo oky-netbooky-komplet-sortiment/AUX54CSX035V/asus-x 54c-sx035v-notebook
Jen asi nebude mít těch 5h výdrž a je na stálé přenášení moc velký..

Je to celé o kompromisech, tazatelka by se měla přesněji vyjádřit co je pro ni rozhodující prioritou.