Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co je port 444?

Používá ho internetové bankovnictví u společnosti FIO.
Problém je, že můj poskytovatel jej blokuje jako nestandardní, takže nejde podávat platby.

Dohodnout nic nelze, jde o připojení Govnet, což je nejodpornější věc, jakou jsem kdy viděl. Státní správa, státní zakázka, nefunkční paskvil za nehorázné peníze, žáby na prameni. Pokračovat je zbytečné.