Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akú kúpiť videokameru

Akú si mám kúpiť kameru do 15 000 SK? Záleží mi aby mala dobrý stabilizátor a výdrž batérie. Čo odporúčate a aké máte skúsenosti? Čo hovoríte na SONY DCR-HC23E?

no zrovna se v tom hrabu, tatik ji chce taky, dle parametru to celkem jde , bohuzel ji nikdo v mem okoli nema. Je to trochu osizena 35E ale za 8,5tis ceskych si myslim ze to jde. Je to zakladni trida MiniDV. Nemuzes ale zdigitalizovat analogovy signal (i.Link (DV) vstup) mensi digitalni zoom (to je celkem jedno) nema DO, kolébku + nejake kabely. Negativní ohlasy jsem nenasel. V patek si jde pro ni tak uvidime.